Y16358R00000B0L
MFR.Part #
Y16358R00000B0L
JLCPCB Part #
C1494132
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS