Y163575K0000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y163575K0000V0L
JLCPCB Part #
C1495484
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 75kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS