Y1633820R000T9R
MFR.Part #
Y1633820R000T9R
JLCPCB Part #
C4112204
Description
-55℃~+150℃ 600mW 820Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS