Y1633500R000T9W
MFR.Part #
Y1633500R000T9W
JLCPCB Part #
C4222004
Description
-55℃~+150℃ 500Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS