Y1633412R000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1633412R000T0W
JLCPCB Part #
C4333158
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 412Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount