Y16333K91000T0W
MFR.Part #
Y16333K91000T0W
JLCPCB Part #
C4184622
Description
-55℃~+150℃ 3.91kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount