Y16332K50000T9W
MFR.Part #
Y16332K50000T9W
JLCPCB Part #
C4268288
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS