Y1633125K000T9R
MFR.Part #
Y1633125K000T9R
JLCPCB Part #
C2091116
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 220V 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS