Y1633120K000T9W
MFR.Part #
Y1633120K000T9W
JLCPCB Part #
C4127823
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS