Y1633100R000A0W
MFR.Part #
Y1633100R000A0W
JLCPCB Part #
C4021420
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount