Y1633100K000C9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1633100K000C9W
JLCPCB Part #
C4330799
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS