Y163251K0000F0W
MFR.Part #
Y163251K0000F0W
JLCPCB Part #
C4248919
Description
-55℃~+150℃ 400mW 51kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount