Y163250K0000T9W
MFR.Part #
Y163250K0000T9W
JLCPCB Part #
C4300318
Description
-55℃~+150℃ 400mW 50kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS