Y1632500R000A9R
MFR.Part #
Y1632500R000A9R
JLCPCB Part #
C4307418
Description
-55℃~+150℃ 400mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS