Y163249K9000T0R
MFR.Part #
Y163249K9000T0R
JLCPCB Part #
C4287173
Description
-55℃~+150℃ 400mW 49.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount