Y163247K0000T0W
MFR.Part #
Y163247K0000T0W
JLCPCB Part #
C4285417
Description
-55℃~+150℃ 400mW 47kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount