Y163240K0000T0R
MFR.Part #
Y163240K0000T0R
JLCPCB Part #
C4324147
Description
-55℃~+150℃ 400mW 40kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount