Y163239K1500T9W
MFR.Part #
Y163239K1500T9W
JLCPCB Part #
C4108358
Description
-55℃~+150℃ 39.15kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS