Y163233K6400B9W
MFR.Part #
Y163233K6400B9W
JLCPCB Part #
C4274269
Description
-55℃~+150℃ 33.64kΩ 400mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS