Y163233K0000T9W
MFR.Part #
Y163233K0000T9W
JLCPCB Part #
C4329288
Description
-55℃~+150℃ 33kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS