Y163210K0000F9W
MFR.Part #
Y163210K0000F9W
JLCPCB Part #
C4294442
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 400mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS