Y163210K0000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y163210K0000B0W
JLCPCB Part #
C4282333
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 400mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount