Y16318K80000T9W
MFR.Part #
Y16318K80000T9W
JLCPCB Part #
C4349915
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.8kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS