Y16315R00000F9W
MFR.Part #
Y16315R00000F9W
JLCPCB Part #
C4184882
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS