Y163130K0000D0W
MFR.Part #
Y163130K0000D0W
JLCPCB Part #
C3921715
Description
-55℃~+150℃ 300mW 30kΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1506 Chip Resistor - Surface Mount