Y163120K0000T9W
MFR.Part #
Y163120K0000T9W
JLCPCB Part #
C3986750
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS