Y163120K0000T0R
MFR.Part #
Y163120K0000T0R
JLCPCB Part #
C4026632
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount