Y16309K90000T0R
MFR.Part #
Y16309K90000T0R
JLCPCB Part #
C3946404
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount