Y1630909R000T0R
MFR.Part #
Y1630909R000T0R
JLCPCB Part #
C4201694
Description
-55℃~+150℃ 250mW 909Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount