Y16308K20000T0W
MFR.Part #
Y16308K20000T0W
JLCPCB Part #
C4116345
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.2kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount