Y1630806R000T9W
MFR.Part #
Y1630806R000T9W
JLCPCB Part #
C3962880
Description
-55℃~+150℃ 250mW 806Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS