Y1630750R000D9W
MFR.Part #
Y1630750R000D9W
JLCPCB Part #
C3982215
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS