Y16306K20000T9W
MFR.Part #
Y16306K20000T9W
JLCPCB Part #
C4346549
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.2kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS