Y16306K20000F9R
MFR.Part #
Y16306K20000F9R
JLCPCB Part #
C3939361
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.2kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS