Y16305R00000D0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16305R00000D0W
JLCPCB Part #
C4174603
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount