Y16305K50000A9W
MFR.Part #
Y16305K50000A9W
JLCPCB Part #
C4042288
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.5kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS