Y16304K42000B9W
MFR.Part #
Y16304K42000B9W
JLCPCB Part #
C4263580
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.42kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS