Y163047R0000B0W
MFR.Part #
Y163047R0000B0W
JLCPCB Part #
C4211540
Description
-55℃~+150℃ 250mW 47Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount