Y163045R0000B9W
MFR.Part #
Y163045R0000B9W
JLCPCB Part #
C4317910
Description
-55℃~+150℃ 250mW 45Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS