Y16303K09000T0W
MFR.Part #
Y16303K09000T0W
JLCPCB Part #
C4314761
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.09kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount