Y1630398R500T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1630398R500T9W
JLCPCB Part #
C4267232
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 398.5Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS