Y1630350R000Q9W
MFR.Part #
Y1630350R000Q9W
JLCPCB Part #
C4310056
Description
-55℃~+150℃ 250mW 350Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS