Y1630300R000F9W
MFR.Part #
Y1630300R000F9W
JLCPCB Part #
C4332538
Description
-55℃~+150℃ 250mW 300Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS