Y16302K50000T0W
MFR.Part #
Y16302K50000T0W
JLCPCB Part #
C4004794
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount