Y163024K9000T9W
MFR.Part #
Y163024K9000T9W
JLCPCB Part #
C4125828
Description
-55℃~+150℃ 24.9kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS