Y1630240R000B9W
MFR.Part #
Y1630240R000B9W
JLCPCB Part #
C4028927
Description
-55℃~+150℃ 240Ω 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS