Y163022K6000T9W
MFR.Part #
Y163022K6000T9W
JLCPCB Part #
C4215395
Description
-55℃~+150℃ 22.6kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS