Y163020K0000F9W
MFR.Part #
Y163020K0000F9W
JLCPCB Part #
C4192916
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS