Y1630200R000Q0W
MFR.Part #
Y1630200R000Q0W
JLCPCB Part #
C4052133
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount