Y16301K10000D9W
MFR.Part #
Y16301K10000D9W
JLCPCB Part #
C3953065
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 250mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS